08. 12. 2018
Vyhlašujeme soutěž 50 Ideas for Europe

Termín konference: 26. - 28. června

V říjnu jsme uzavřeli partnerství se srbskou BelgradeOpen School a nyní je načase představit vám náš první společný projekt, soutěž 50 Ideas for Europe. Pokud je vám mezi 15 a 30 lety, zapojit se můžete i vy!

Co musíte udělat?

Vyberte si některé pěti témat, která zasahují jedny z nejdůležitějších oblastí Evropy a evropské politiky, a podělte se s námi o svůj nápad, jak tuto oblast v budoucnu zlepšit! Můžete navrhnout lokální občanskou iniciativu, kampaň na sociální sítě, vzdělávací projekt, nebo jakoukoliv jinou formu, kterou by se váš nápad dal realizovat – fantazii se meze nekladou.

Jak se můžete přihlásit?

Zpracování svého návrhu v angličtině nám můžete zaslat skrze tento registrační formulář až do 30. dubna 2019. Padesát nejlepších návrhů z celé Evropy bude následně oceněno a jejich autoři budou moci svůj nápad dále rozvíjet na jaře na Kreativním hubu v Novim Sadu (Srbsko), kde se nejlepší padesátka sejde spolu s dalšími aktivními mladými lidmi a experty na vybrané problémy. Zároveň dostanete možnost se podílet na závěrečné konferenci v Novim Sadu v roce 2020. Všechny náklady spojené s pobyty jsou hrazeny.

Máte další dotazy?

Podrobnosti o soutěži naleznete v  tomto dokumentu a v případě jakýchkoliv nejasností se na nás můžete obrátit na adrese international@mladiobcane.cz. Jako předmět uveďte „50 Ideas“.

Pojďme společně vymyslet, jak udělat naši Evropu lepší!

Zpět na ostatní články