Naši lidé
Pavel Linzer
Tajemník
Pavel má rád výzvy a trávení času věcmi, které mají smysl jak pro něj, tak pro jeho okolí. To je taky důvod, proč už to je více než 5 let, co je v MOBu a tenhle rok přijal nabídku být už potřetí jeho tajemníkem. Kromě MOBu byl a je aktivní i v řadě dalších NGO, ať už to jsou různé mentoringové programy, studentské parlamenty či simulace. Studuje 4. ročník na PF UK, má rád dobrý (a hlavně ten černý) humor, fotbal, power metal a na víc se ho už budete muset zeptat sami. Jo a taky je z OSTRAVY!!! a je na to patřičně hrdý!
Email
pavel.linzer@mladiobcane.cz
Markéta Gregorová
Vedoucí fundraisingu
Markéta dokončuje svá studia na Právnické fakultě Univerzity Karlovy. Pokud se zrovna nesnaží právem nepolíbeným kamarádům vnutit svoje občas nepovedené právnické vtípky a narážky, provádí turisty po rozličných pražských vilách. Nebo utíká do oblíbených lesů své rodné Vysočiny, kde přemýšlí nad tím, jestli se cítí být více Češka, Moravanka nebo Evropanka. Má letité zkušenosti ze světa politických a diplomatických simulací, kterými ráda MOB obohatí!
Email
marketa.gregorova@mladiobcane.cz
Michael Douša
Koordinátor Akademie Mladých občanů
Michael dokončuje studium na Gymnáziu Děčín, i jeho kroky ale nejspíše povedou na Právnickou fakultu UK. Humoru se naučil od Cimrmanů a Monty Pythonů, takže jak Michaeli, tak jeho humoru je potřeba přijít na chuť, jinak ho přestanete velmi rychle mít rádi. Ve svém volném čase se věnuje především hudbě a také se rád chlubí počtem klávesových nástrojů, na které umí hrát. Přes různé simulace a projekty se dostal až k AMOBu, který má tu čest v letošním roce vést.
Email
michael.dousa@mladiobcane.cz
Denis Hradil
Vedoucí zahraniční sekce
Denis momentálně dokončuje studium na Jazykovém gymnáziu Pavla Tigrida v Ostravě. Ostravu má hodně rád, takže v jeho přítomnosti se raději vyhněte poznámkám o Mordoru. Po ukončení studia plánuje zamířit na zatím neurčitou právnickou fakultu, takže bude rád za vaše tipy. Ve volném čase se snaží organizovat akce pro studenty skrze mládežnické organizace, účastní se různých simulací, nebo zavírá lidi do místností a poté jim radí jak utéct.
Email
denis.hradil@mladiobcane.cz
Pavlína Kašparová
Vedoucí HR
Pavlína je studentka Teritoriálních studií na Univerzitě Karlově, kavárenská povalečka a milovnice dobrého jídla. Ráda by jednou pracovala v odvětví novinařiny a médií, a ve volném čase se proto snaží rozšiřovat všemi směry svůj všeobecný rozhled, a to nejčastěji tak, že si prostě jen povídá s lidmi. Zastává názor, že každý člověk jí má co předat, takže nedostatek spánku kvůli konverzacím až do pozdních nočních hodin je u ní na denním pořádku.
Email
pavlina.kasparova@mladiobcane.cz
Kristina Dědečková
Správkyně kasy
Kristina pochází ze srdce Českého ráje a studuje Politologii a veřejnou politiku na FSV UK, což byla záminka, aby mohla odejít do Prahy, kam ji to už delší dobu táhlo. Do budoucna se vidí v sociální sféře, ve které nyní sbírá zkušenosti prací s dětmi z ohrožených rodin. Miluje kavárny, kde pije vše s výjimkou kafe, a koně, s kterými tráví všechen volný čas. A když náhodou nějaký čas zbyde, tak navštěvuje výstavy nejrůznějších typů, její největší obdiv má Marina Abramović.
Email
kristina.dedeckova@mladiobcane.cz