Předsednictvo
Pavel Tomáš Řehák
předseda (oblasti: vedení předsednictva, hospodaření spolku, navazování partnerství)
Pavel je studentem PR a marketingu na VOŠ publicistiky, dříve také politologie na Univerzitě Karlově, ačkoliv se v současné době cítí být především freelancerem v oblasti webové tvorby a digitální propagace značek jeho klientů. Mimo to se už 5 let věnuje neziskovému sektoru, mezinárodní politice mládeže a vzdělávání, proto se často objevuje na nejrůznějších zahraničních konferencích a úzce spolupracuje s Českou radou dětí a mládeže. Jeho vášní je cestování, hlavně do ne zcela turistických destinací, a rozšiřování dosavadní znalosti cizích jazyků. Náladu mu navodí dobrá konverzace a posezení s přáteli třeba nad sklenkou bílého vína.
Email
pavel.rehak@mladiobcane.cz
David Ulvr
1. místopředseda (oblasti: PR, rebranding)
David studuje Právnickou fakultu v Praze, kde také vyrůstal. Byť je to Pražák, tak díky tomu, že pracuje s lidmi v exekucích, je jeho cílem posílit možnosti neformálního vzdělávání v regionech. V minulosti zastupoval českou mládež v New Yorku při OSN a aktuálně pracuje v Poslanecké sněmovně. Ve svém volném čas vrcholově sportuje a hlavně po večerech tráví čas s přáteli při dobré hudbě nebo v přírodě s hezkými výhledy.
Email
david.ulvr@mladiobcane.cz
Kristina Šůsová
místopředsedkyně (oblasti: HR, nábor, vnitřní kultura)
Kristina studuje společenské vědy a blízkovýchodní studia na univerzitě Sciences Po Paris na francouzském Azurovém pobřeží. Mimo školu se Kristina snaží napomáhat rozvoji neformálního vzdělávání v České republice, a tak vede mentoringový program pro středoškoláky Yoda Mentorship a momentálně také zastupuje českou mládež jako mladá delegátka do OSN. Ve svém volném čase se Kristina učí cizí jazyky (aktuálně se snaží pokořit francouzštinu a arabštinu), čte všechno od Huntingtona po Kunderu, schází se s kamarády a navštěvuje galerie, muzea a divadla. Mimo to miluje pomalé snídaně, latinskoamerické tance, dlouhé procházky, pražské kavárny a dobré podcasty.
Email
kristina.susova@mladiobcane.cz
Václav Malina
místopředseda (oblasti: projektová činnost a networking)
Václav vystudoval mezinárodní teritoriální studia a v současné době studuje právo, oboje na Univerzitě Karlově, kam ho dovedla jeho touha žít v Praze. Aktuálně pracuje v Technologické agentuře ČR, o které, jak se Václav dozvídá, nikdo dosud neslyšel. Mimo jiné působil 4 roky v přípravném týmu Pražského studentského summitu, který naopak znají všichni. V MOBu dříve dělal pokladníka a podílel se na některých projektech spolku (debaty, Stužák). Ve volném čase rád jí dorty (především mrkvové a kokosové) a poučuje své kamarády o pravopisu českého jazyka, který má vypilovaný ze svého rodného Uherského Hradiště.
Email
vaclav.malina@mladiobcane.cz