The Board
Pavel Tomáš Řehák
předseda (oblasti: vedení předsednictva, hospodaření spolku, navazování partnerství)
Pavel je studentem PR a marketingu na VOŠ publicistiky, dříve také politologie na Univerzitě Karlově, ačkoliv se v současné době cítí být především freelancerem v oblasti webové tvorby a digitální propagace značek jeho klientů. Mimo to se už 5 let věnuje neziskovému sektoru, mezinárodní politice mládeže a vzdělávání, proto se často objevuje na nejrůznějších zahraničních konferencích a úzce spolupracuje s Českou radou dětí a mládeže. Jeho vášní je cestování, hlavně do ne zcela turistických destinací, a rozšiřování dosavadní znalosti cizích jazyků. Náladu mu navodí dobrá konverzace a posezení s přáteli třeba nad sklenkou bílého vína.
Email
pavel.rehak@mladiobcane.cz
David Ulvr
1st Vice-Chairman (PR, Rebranding)
David studies at the Faculty of Law in Prague, where he also grew up. Having been working with people facing distraint, he aims to strengthen informal education in regions, even though he comes from the capital. He represented the Czech youth as a UN Youth Delegate in New York; currently, he is working at the Chamber of Deputies. He spends his free time doing high performance sport, but mainly enjoys his evenings with friends and good music. He can never get enough of beautiful views in the nature.
Email
david.ulvr@mladiobcane.cz
Kristina Šůsová
místopředsedkyně (oblasti: HR, nábor, vnitřní kultura)
Kristina studuje společenské vědy a blízkovýchodní studia na univerzitě Sciences Po Paris na francouzském Azurovém pobřeží. Mimo školu se Kristina snaží napomáhat rozvoji neformálního vzdělávání v České republice, a tak vede mentoringový program pro středoškoláky Yoda Mentorship a momentálně také zastupuje českou mládež jako mladá delegátka do OSN. Ve svém volném čase se Kristina učí cizí jazyky (aktuálně se snaží pokořit francouzštinu a arabštinu), čte všechno od Huntingtona po Kunderu, schází se s kamarády a navštěvuje galerie, muzea a divadla. Mimo to miluje pomalé snídaně, latinskoamerické tance, dlouhé procházky, pražské kavárny a dobré podcasty.
Email
kristina.susova@mladiobcane.cz
Václav Malina
místopředseda (oblasti: projektová činnost a networking)
Václav vystudoval mezinárodní teritoriální studia a v současné době studuje právo, oboje na Univerzitě Karlově, kam ho dovedla jeho touha žít v Praze. Aktuálně pracuje v Technologické agentuře ČR, o které, jak se Václav dozvídá, nikdo dosud neslyšel. Mimo jiné působil 4 roky v přípravném týmu Pražského studentského summitu, který naopak znají všichni. V MOBu dříve dělal pokladníka a podílel se na některých projektech spolku (debaty, Stužák). Ve volném čase rád jí dorty (především mrkvové a kokosové) a poučuje své kamarády o pravopisu českého jazyka, který má vypilovaný ze svého rodného Uherského Hradiště.
Email
vaclav.malina@mladiobcane.cz